OO
Soru Sahibi
2 Nisan 2014 14:43

ACIL SORU

Hocam merhana size bir kac sorum,olcak 1) Sag goz 0.00 sol gol 0.75 astigmat yasim 24 daha fazla ilerleme olur mu? 2) Bu 0.75 astigmat bende 2-3 ayda,olusmus,olabilir mi? 3) daha onceden Beni,etkilemiyordu ayni anda,blefarit ve kuru goz olustu ondan mi etkilemis,olabilir? 4) 0.75 astigmat,icin,lazerle tedavi,yapilir mi ? 5) gozluk takma ihtiyacim var mi tesekkurler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Uğur Ünsal
Göz Hastalıkları

Merhabalar -0.75 astiğmat problem oluşturmz ama zamanla değişiklik olabilir Daha önceden vardır blefarit olduğunda farkona varmışsınıDır Laser olmanıza gerek yoktur Sayhılarımla

2 Nisan 2014 20:16