ke
Soru Sahibi
13 Şubat 2016 20:54

acil sağlık

İyi günlerİyi günler ben 14 yaşındayım ve dişlerini ne kadar fırçalasam da beyazlamıyor yaklaşık her türlü diş macununu denedim acaba dişlerimi beyazlatmalı mıyım? Veya dişimde bir sıkıntı mı var? Şimdiden çok teşekkür ederim. Hayırlı günler, mesailer diliyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)

Dişlerinizin kendi rengi çok beyaz olmayabilir veya diş taşlarınız olabilir. Bir diş hekimine muayene olun. 18 yaşından önce diş beyazlatma önermiyoruz.

15 Şubat 2016 19:06