31 Ağustos 2014 13:22

acil...

hocam 3.5 aylık ikizlerimden bir tanesinin nefes alırken hırıltısı oluyor doktorların koyduğu teşhis laringomalezi...bize laringomalezinin zamanla geçeceğini söylediler uyurken arada nefesini tuttuğu oluyor onun harici yemek yerken yada normalde herhangi bir etkisi yok bi tedavisi varmı ? birde aynı bebeğin sağ göğüs kemiği diğerine göre daha çıkık... sanki nefesini sol tarafından alıyormuş gibi ne yapmamız gerekiyor bize yardıncı olabilirmisiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Aydın, Çocuk doktorunuz ya da başvuracağınız çocuk cerrahınız muayene ve gerekli araştırmaları yapıp sizi daha doğru bilgilendirir. Saygılarımla

31 Ağustos 2014 17:55