CS
Soru Sahibi
11 Aralık 2015 12:54

ablasyon sonrası

İyi gunler hocam Ben 20 yasindayim yaklasık 2 yildir ritim bozuklugum vardi aritmi ve vesler oluyodu genelde veslerin olusumundan sonra aritmiler carpintilar oluyodu yaklasık 5 ay once ablasyon oldum cok zor gecti benim icin ama basarili denildi gunde yaklasık 2000 vesler olurken suan haftada 1 anca oluyo ama operasyondan bu yana kalbimde hafif agrilar ve yanmalar oluyor doktor 2 ay olur dedi ama 6 ay oldu hala yanmalar agrilar oluyo ozellikle ani hareketlerimde gulerken veya hapsururken egilirken ani acilar hissediyorum bunlar normal mi yavas yavas kaybolur mu yoksa bi doktora gorunmem gerekir mi

1 cevap
Cevaplar (1)

öksürmekle, hapşırmakla ve eğilirken olan ağrılar sıklıkla göğüs ön duvarında yer alan kemik - kaslarla alakalı iyi huylu durumlardan olur ama, bu şekilde olan ağrılar en azından bir muayene sonrası akciğer filmi, gerekirse eko ile değerlendirilmesi gerekebilir. ablasyon işlemi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum ( üzerinden çok geçmiş ) ama hekiminle ağrını tekrar konuşmanı öneririm.

17 Aralık 2015 17:34