KN
Soru Sahibi
10 Mart 2016 10:00

Abdullah ERDOĞAN akciger kanser teşhisi

Hocan vabama 10 gün önce akciğet kanser teşhisi kondu biopsi ,Pet,beyin emarı çekildi.akciğerde var'böbrek üstu bezinde başlamiş beyindede 5-6 tane çok küçük çapta var dendi ve acilen radyoterapi ardindan kemoterapi başlanacak denildi.babam 63 yaşinda.sağ kaburga alt kisminda ağri var şikayeti ile gitmişti bu sonuç çikti. Başka hiç bir hastaligi yok.şikayetide yoktu.ben araştirmaya başlarken sizi buldum.biz bu gün başlayacaktik ama sizi okuduktan sonra iptal ettirdim.nolur bize yardim edin hocam.konyada yaşiyoruz.hemen geliriz.yada tüm cd sonuç ne varsa gönderirim.babam istemiyor zaten ven 10 gun yaşayacaksam yaşarim.ama o twdavileri almam diyor.ikna etmiştik ama sizi okuduktan sonra bende vazgeçtim.acilen yardim bekliyorum sizden lütfen.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Neşe Kılınçarslan, Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Yanıttaki gecikmeyi mazur görün, mail üzerinden gelen soruları düzenli, yanıtlıyorum, bu mecraya ancak belli bir sıklıkla bakıyorum. Bana lütfen yavuz.dizdar@gmail.com adresinden erişin, gerekirse gelirsiniz ve hastayı görürüm. Saygılarımla Yavuz Dizdar

21 Mart 2016 07:43