kk
Soru Sahibi
8 Ağustos 2014 02:12

9 aylık oğlum yere düştü..

merhabalar sayın hocam; 9 aylık bir oğlum var. kanepeden kendisini ileri doğru attı ve 45-50 cm den kafasını halının üzerine çarptı. hemen kucağıma aldım çok az ağladı baktım herhangi bir şişlik kızarıklık kanama vs olmadı. 2 saate yakında uykusu gelmedi normal zamanında yattı. 10 saat sonra eşim yemek yedirirken boğazına yemek kaçtı ve kaldırmamızla kusması bir oldu. bayağı bir kustu tazikli bir şekilde çıktı. üzerinden de şuan itibariyle bir hafta geçti. eski davranışlarından çok fazla birşey değişmedi ama benim içim rahat değil. bir hastaneye de götürmedim etrafımızdakiler hemen herşeye çocuk hastaneye götürülmez şeklinde baskı yaptılar. ne yapmamızı önerirsiniz? şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kürşad Aydın
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

İlk 24-48 saat önemli şu aşamada yapacak bir şey yok, sorun olmamış.

8 Ağustos 2014 11:45