18 Şubat 2015 07:50

9 aylik oglum ismiyle seslenince artik bakmiyor

Iyi gunler doktor bey. Oglum 9 ayini doldurdu iki gun onceye kadar. Ismiyle seslenince hi diyip tepki veriyordu donup bakiyordu ama iki gun once basini uykuda donerkenyere carpti hafif amayerde yatiyordu zaten. Ve biraz korktu kusmaya basladi acile goturduk tomografi cekildi. Normal hersey ama artik ismine bakmiyor. Sebebi ne olabilir sizce

1 cevap
Cevaplar (1)

Çocuğunuzu görmeden birşey demem yanlış olur lakin ismi ile çağrıldığında cevap veriyor tepkileri normalse endişelenecek bir durum yok ama aklınızda bir soru işreti kalmasın diyorsanız bir çocuk psikoloğuna götürebilirsiniz.

23 Mart 2015 11:49