CM
Soru Sahibi
9 Mayıs 2018 01:19

8 9 aydır olmuyor.

Merhabalar. Ben 2 senelik evliyim 1 sene korunduk hep.ve 8 9 aydır çocuk deniyoruz olmuyor hormonlarmda normal sebebi ne olabilir.

3 cevap
Cevaplar (3)
Doç. Dr. Esra Ayşin Tonguç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Meral hanım bu öyle kolay cevap verilecek bir soru değil siz ve eşiniz muayene olmalısınız

9 Mayıs 2018 16:46
CM
Soru Sahibi

Ikimizde olduk bisey çıkmadı hormonlarimda normal başka birşey yapmam gerekirmi triotimide baktirdim sorun yok.baska baktirmam gereken birşey var mı sizce tavsiye verirseniz çok mutlu olurum

10 Mayıs 2018 00:22
Doç. Dr. Esra Ayşin Tonguç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Rahim filmi çektirebilirsiniz eşiniz sperm vermeli bu arada folik asit başlamanızı öneririm

12 Mayıs 2018 12:53
CM
Soru Sahibi

Çok teskkur ederim .ilginiz icin

12 Mayıs 2018 13:23
Doç. Dr. Esra Ayşin Tonguç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Geçmiş olsun

14 Mayıs 2018 22:00