30 Mayıs 2014 21:24

6 parmak

hocam 5 gün önce bir kızımız oldu. sag el baş parmagının yanında küçük bir parmak daha var.konu ile ilgili branş sizmi genel cerrahimi .bakıyor.ne zaman dr göürmeliyiz.birde el hocam baş parmak tam düzelirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ulvi Güner
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Plastik Cerrahi'nin alanına girmektedir.Ancak hastayı gördükten sonra detaylar hakkında bilgi verebiliriz.İyi günler

2 Haziran 2014 14:35