SG
Soru Sahibi
10 Şubat 2014 16:36

5aylık kızıma hastalık bulaştırmaktan korkuyorum.

5aylık bir kızım var.Ben de şu an üst solunum yolları enfeksiyonu var,doğal yollarla iyileşmeye çalışıyorum ama yeterli olmuyor sanırım.ilaçların süte etkilerini okudum ne yapabilirim.şu an çaresizim.şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Vedide Tavlı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Kardiyolojisi

Bir hekime muyene olmanızı ve hekime emzirdiğinizi söylemenizi tavsiye ederim. Keza, sizin sağlıklı olmanız, bebek için önem taşır. Gerekiyor se eğer, süte geçse de, bebeğe zararlı olmayacak bir tedavi veriebilir. Geçmiş olsun.

10 Şubat 2014 20:03