OT
Soru Sahibi
24 Ekim 2015 10:34

5 yaşındaki kızım

kızımın 2 ay önce başlayan diz ağrıları vardı. sag ve sol yer degiştiriyordu . sadece geceleri oluyordu.gündüz normal bir sorunu yok. bazen şiddetli oluyor agrı esici vermek zorunda kalıyoruz. son 10 gündür diz ağrıları yok. sag kolu ağrıyor. geceleri şiddeti artıyor . ateşi kızırıklık şişme vb şeyleri hiç olmadı. agrı kesici veriyoruz yine. çocuk romotologu ,ortopedi fizik doktoru gördü. bir sonuca varamadık. kan tahlilleri mr , röntgen çekildi. hepsi normal çıkıyor. sag kolu dirsek omuz arası ağrıdığını söylüyor ve kolunu son 3 gündür kaldırmıyor yukarı ya . konuyu rastgele şeçtim afedersinizi. bize yardımcı olabileceğinizi benzer bir tecrübeniz varmıdır. ne tavsiye edersiniz. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Delibaş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Çocuk Romatoloji ve Ortopedi uzmanına başvurmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

24 Ekim 2015 11:23