ue
Soru Sahibi
12 Kasım 2014 08:46

5 yasindaki kizim

mrblar benim kizimda bogaz agrisi hafif atas sikayetiyle bugun doktora gittik degerleri yuksek cikti soyleki wbc 35,4 neu#28 lym# 4.93 mono 1.88 hgb 11.9 plt 514 mpv6.12 bunlar yuksek olan degerler doktorumuz iki gun yatis verdi penisilin tedavisine basladi size sorum tedavi si bu sekildemi olmaliydi birde hastaligin adi beta mikrobu dedi tedavi edilebilir durumdami bu sonuclara gore gec kalmismiyimdir doktora getirmekte simdiden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Delibaş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Boğaz enfeksiyonlarında çeşitli tedavi yöntemleri olabilir. Hastanın durumuna göre doktoru tedavi konusunda karar verir. Sizin kzınızın lökosit değeri çok yüksekmiş. Tedavinizi tamamlamanızı öneirim. Geç kalmamışsınız. Mutlaka tedaci sonrasında doktorunuza kontrole gitmeyi unutmayın. Geçmiş olsun.

13 Kasım 2014 10:48