KB
Soru Sahibi
2 Ocak 2014 11:46

5 aylık kızım geceleri uyumuyor normal mi

merhabalar hocam; benim 5 aylık kızım var bu zamana kdar da uyku düzeni hiç yok bazen çok uzun süre uyuyor, bazen kısa aralıklarla uyuyor uyanıyor. ama son 1 haftadır geceleri saat 1 de kalkıyor ve sabaha kadar hiç uyumuyor. verilebilecek bitki çayları varmı, milupa nın gece çayını versem zararı olur mu? 3.5 ayına kadar çok gazlı bir bebekti. rezene ve kimyon veriyordum biraz rahatlatıyordu .şimdi de versem sorun olur mu acaba. teşekkürler İyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tezer Kutluk
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çay içmesini uyku açısından ben tavsiye etmiyorum. Rezene, kimyon yerine doğal beslenme bebek için en ideal olanı.

2 Ocak 2014 18:46