tg
Soru Sahibi
14 Nisan 2016 19:17

40 haftayı geçen gebelik

iyi günler Erkan Bey. Gebeliğim 40+2de. bebeğin ve benim bu güne kadar herhangi bir sağlık problemimiz olmadı, kontrollerde her şey normal seyrinde devam etti. Bugün dr.um 40 haftayı geçmemize rağmen bebeğin doğum kanalına girmemesi dolayısıyla sezaryenle alalım dedi. Biraz daha beklemeye karar verdik eşimle. Aklım çok karıştı, bebeğin kilosu 3.900 görünüyor ve su seviyesi normal, herhangi bir anormal durum yok. Bu şekilde her şey normal devam ederse gebeliklerde ne kadar bekliyorsunuz, hafta çok geç biliyorum ama dr değiştirmeyi, sizden randevu almayı düşünüyoruz. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

MERHABALAR ALLAH SABIR VERSİN BEN NST VE SU NORMAL İSE 41HAFTA 3-4 GÜNE KADAR BEKLİYORUM.

15 Nisan 2016 11:49