EY
Soru Sahibi
22 Ocak 2015 20:41

40 günlük bebeğimde idrar kaçağı

Hocam daha önce verdiğiniz bilgiler için çok tşk ederiz şunuda soracaktım bebeğimin geçirdiği ikinci enfeksiyon olduğu için bu işlemler( sistoskopi) yapılırken tekrar enfeksiyon kaparmı nasıl yapılabilir bilgiverirseniz çok ama çok sevinirim çünkü her enfeksiyonda çocuğumun ateşleri yükseliyor ve kasılıyor bende çocuğun acılar içinde sızlanmasına dayanamıyorum ayrıca hocam bu sistoskopi neticesinde karından bir delik açılıp idrarın oradan mesaneyi rahatlatmak için de verilebileceği söyleniyor sizce bu işleme gerek varmı hocam bu arada bebeğin reflüsü 2 evre (vur) da çok tşk ediyorum hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Yılmaz Bey merhaba 2.derece reflü için sözünü ettiğiniz girişimlerin gerekli olduğu kanısında değilim. Ancak genede en iyisini sizi takip eden doktorunuz bilir. Geçmiş olsun

22 Ocak 2015 20:44