BP
Soru Sahibi
13 Şubat 2014 08:58

38 YAŞINDA EVLİ BİR BAYANIM BACAKLARIMDA KARINCALANMA VE AĞRILAR VAR

HOCAM MERHABA, EVLİ 38 YAŞINDA BİR BAYANIM.3 AY ÖNCE BACAKLARIMDA HER İKİSİNDE KARINCALANMA,UYUŞMA ,YANMA ,KAŞINTI OLUŞTU.BİR KISIM DOKTORLARA GİTTİM AMA BİR ŞEY YOK DEDİLER.B12+GUATIR+HORMON TESTLERİM VE KAN TESTLERİM SORUNSUZ ÇIKTI.(SADECE TRİGLİSERİD 221 ÇIKTI ) .MASA BAŞI ÇALIŞIYORUM.ŞU AN Kİ DURUMUM ÖZELLİKLE AYAK BİLEKLERİMDE KARINCALANMA VE BACAKLARIM ÜST KISIMLARINDA ZAMAN ZAMAN AĞRI VAR.ARADA BİR KALÇA İÇİNDEN GELEN AĞRILARIM VE BEL BÖLGEMDE YANMA OLUYOR .(BEL FIĞI VE BOYUN FITIĞI ÇIKMADI ).EN SON BOYNUMUN OMUZLA BİRLEŞTİĞİ BÖLGEDE İKİ ÜÇ GÜN AĞRI VE YANMA OLDU.İŞİN AÇIKCASI TAM BİR ŞEY SÖYLENMEDİĞİ İÇİN KORKUYORUM.NE ÖNERİRSİNİZ NE YAPMALIYIM.(SADECE BİLDİĞİM MİDEMDE ÜLSER BAŞLANGICI TEŞHİSİ+GASTRİT). ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM,İYİ ÇALIŞMALAR.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nihat Egemen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bir noroloji uzmanina muayene olmanizi oneririm

14 Şubat 2014 10:50