CF
Soru Sahibi
2 Haziran 2014 13:16

24 haftalık hamileyim bebegime skolyoz tanısı kondu dogum sonrası beni neler bekler

merhaba hocam 24 haftalık hamileyim bugun yard. doç.dr. mehmet serdar kütük tarafından bebegime skolyoz tanısı kondu 3 omrilik kemiginin yarım olustugunu dogumu erciyes tıpda yapmam gerektıgini daha sonrasında sizin ilgileneceginizi söyledi su anda gercekten cok kötü bi haldeyim dogum sonrası beni nelerin bekledigini bilmek istiyorum hocam rica etsem birz beni bilgilendirebilir misiniz lütfen hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İ. Suat Öktem
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sayın Can, Bu şekilde kesin cümle kurmam uygun değil. Net bir şekilde görüş bildirebilmem için görüşmemizde fayda var. Beni aşağıdaki telefondan yarın sabah saat:08:30'da ararsanız görüşebiliriz Selamlar Prof. Dr. İ. Suat Öktem Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin-Omurilik ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Kayseri Tel : *** *** ** 66 / *** *** **

9 Haziran 2014 10:49