br
Soru Sahibi
23 Ocak 2014 23:17

23 yaşındayım 3 gün önce ön dişime kanal tedavisi yapıldı ama dişimde sararma başladı ?

diğer dişlerim beyaz ama kanal tedavisi yapılan dişim sarardı ne yapabilirim ?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dt. Cem Alanya
Diş Hekimi

diş beyazlatma yaptırmanız gerekicek muhtemelen dişin diş dolgusunu söküp iç beyazlatma yaparak ve dış beyazlatma ile destekleyerek dişinizin rengini diğer dişlerin rengine getirilmesi gerekecek.

24 Ocak 2014 09:12
br
Soru Sahibi

çok teşekkür ederim cem bey. bir sorum daha olacak bu işlemi devlet hastaneleri yapıyormu acaba?cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

24 Ocak 2014 18:13
Dt. Cem Alanya
Diş Hekimi

devlet hastanelerinde hiç çalışmadım o yüzden bir bilgim yok saygılar

25 Ocak 2014 13:53