AM
Soru Sahibi
17 Ağustos 2017 23:48

20 lik diş

Merhaba benim 20 lik dişlerim 2 tanesi birazcık çıktı doktora gittiğimde profesör doktora gitmem gerektiğini söylediler sağ alt sinirlere yakın olduğunu bnm ne yapmam gerekiyor bn hissediyorum diş koku da yapıyormuş birkaç gündür bunu farkettim yardımcı olur musunuz ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Dt. Semih Demircioğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Çukurova üniversitesi diş hekimliği fakültesi cerrahi kliniğine başvurmalısınız

18 Ağustos 2017 09:21
AM
Soru Sahibi

Teşekkür ederim

18 Ağustos 2017 11:44
Dr. Dt. Semih Demircioğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Geçmiş olsun

20 Ağustos 2017 16:39