çh
Soru Sahibi
4 Mayıs 2014 16:15

20 çoçugum var uyurken yatakta sūrekli dönūyor.

Hocam mrh.20 aylık erkek çoçogum var sadece bu ayına kadar 1defa girip ve idraryolu enfeksiyonu gecirdi.sorum gece uykusunda şūrekli yerdegistirmesi yatakta en uzak köselerde ve sūreklidönen ve 5dakkada uyanan çoçukgum var .ayrıca ağzı açık uyuyor guniçerisindede agzı açik hocam ilginize çoooook teşekūrler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Sibel Kılıçaslan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Ağzı açık uyuyorsa geniz etine baktırın bu da uykusunu bozabilir,idrar yolu enfeksiyonu için ayda bir idrar kültürü yaptırmanız gerekiyor,umarım sünnet ettirmişsinizdir.

5 Mayıs 2014 11:52