23 Nisan 2017 21:34

19 aylık bebek anlar mı

Merhaba,19 aylık ikiz erkek bebeklerim var.birisi diğerine göre söylenen herşey anlamıyor sanki.gel al gibi komutları anlıyor fakat bana nerde top nerde yada arabayi verir misin deyince anlamıyor.baba cici al gel hopbaa gibi kelimeler söylüyor.normal miv

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Figen Karaceylan Çakmakçı
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Sevgili Özge hanım, bir yorumda bulunabilmek için ikizleri muayene etmek ve gelişim testlerini yapmak en sağlıklı yaklaşım olacaktır. Mutlaka bir çocuk psikiyatri uzmanı muayene etmeli

4 Temmuz 2017 22:43