EO
Soru Sahibi
12 Mayıs 2015 00:23

18 Yasindayim Sol yanaklarim İcine girmis Gibi Ama Sag Yanaklarim Normal?

Sol Yanagim Cok zayif Gulunce İzler Cikiyor Cukurlar Var sizce Bunun Nedeni Ne moralimi Cok Bozuyor Sog Yanagim Normal Sol Yangim İcine Girmis Gibi cok zayif Eskiden Cok dolgundu yan Profilden Bakinca Cok cirkin duryor sizce Ne Yapabilirim Tskler simdiden..

1 cevap
Cevaplar (1)

Dermatoloji uzmanınız tarafından uygun dolgu planlanacaktır. Bu şekilde çözüm bulacaksınız.

12 Mayıs 2015 11:37