vg
Soru Sahibi
7 Mayıs 2014 22:51

17 yaşındayım alt dişlerimin arası siyahlaşıyor..

Merhabalar, 17 yaşındayım alt diş aralarımın diş etiyle birleştiği yerde hem boşluk oluşuyor hem de siyahlaşıyor, sanırım diş eti çekilmesi de var, yaşımda genç olduğu için çok sırıtıyor, alt ön dişlerimin arkası tartar bağladı, diş taşı temizliği benim için uygun olur mu? üst dişlerimin de sanki kalitesi düşük gibi... salaklık yapıp bi zaman sigara kullandım dişlerimde bu sorunu görünce anında elime dahi sürmedim, önereceğiniz çözüm nedir, çok sağolun var olun...

1 cevap
Cevaplar (1)

Diş taşı temizliği yaptırmanız gerekli. Gerekirse ileri tedaviler de gerekirse onların da yapılması gerekir. bunun için önce muayene olmanız gerekmektedir.

10 Mayıs 2014 18:12