kc
Soru Sahibi
14 Nisan 2015 13:05

17 aylık oğlum

hocam 17 aylık oğlum henüz anlamlı bir kelime söylemiyor çok hareketli çok fazla koşuyor sürekli koşmak istiyor göz teması kuruyor kendini besliyor adına bazen tepki vermiyor oyuncaklarını sürekli alıp atıyor sürekli televizyon izlemek istiyor özellikle sevdiği çizgi filmleri ve reklamlara bayılıyor kumandayı sürekli bana getiriyor kanalı değiştirmem için birde mavi bir legosu var onu sağelinden hiç bırakmak istemiyor oyuncağa çok bağlı değil fakat onu gördüyse kesinlikle 1-2 saat elinden hiç bırakmıyor bu arada bizimle oyun oynuyor saklambaç ve ceee oyunlarını çok seviyor eşimle otizmden şüpheleniyoruz sizin bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum ne yapmalıyız ?

1 cevap
Cevaplar (1)

İnternet faydalı bir çok bilgiyi barındırabildiği gibi bilgi kirliliğine de yol açıyor. Varolan bilgi ve gözlemlerinizden bu tür bir şüpheniz varsa klinik gözlem ve teşhis için bir Çocuk ve Ergen Psikiyatristine başvurmanızı öneririm.

22 Nisan 2015 07:52