YS
Soru Sahibi
8 Kasım 2013 00:46

14 aylık bebeğimde denge problemi

14 aylık oğlum 10.4 kg çok hareketli..yürüyebiliyor denge problemi var .6aylık kontrol süresince ck 300 -500 civarlarında kalsiyum seviyesi10.6 ile 11 arasında değişti.hocam bir kere kalsiyumla ilgili tedavi gördük kalsiyum değeri normale inince ck değeride normale seviyeye geldi.kalsiyum yüksekliği ile ck arasında bir bağlantı olabilirmi? ck *** *** ** seviyesinde seyretmesi gelecekte oğlumun hayatını etkiliyecek sorunlar oluşturabilirmi.izlememiz gereken yol yöntem nedir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşe Serdaroğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Çocuğun en önemlisi muayenesi ve refleksleri. CK değerleri çok yüksek değil.

11 Kasım 2013 14:15