şb
Soru Sahibi
16 Ocak 2013 10:12

0-1 yaş uyku apnesi

Merhaba 6 aylık bir bebeğim var uyku esnasında nefes alış verişi düzensizleşiyor. İnternette araştırırken BABYSENSE apne yatağı diye bir ürünle karşılaştım.(www.babysense.com.tr) Hekimime danıştığımda böyle bir ürünün varlığından haberdar oldugunu ancak kullanım olarak nasıl oldugunu bilmediğini söyledi. Bu konudaki düşüncenizi belitirseniz sevinirim.Bu ürünü kullanmam bana fayda sağlar mı? Bu ürünü siz de önerir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hakan Şen
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ürünü bilmiyorum fakat uyku esnasında nefes alıp verişinin düzensizleşmesi çocuğunuzun anotomik yapısından kaynaklı olabilir. Uzman bir hekim tarafından değerlendirilmeli. Eğer ki bir enfeksiyona bağlı değilse kullanmanızda herhangi bir sakınca olacağını düşünmüyorum. şimdiden geçmiş olsun

19 Ocak 2013 18:20