Bilecik Biorezonans Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Aşırı aktif mesane

  Merhaba hocam yaklaşık on yıldır aşırı aktif mesane rahatsızlığım var. yaptırdığım tüm tahliller temiz çıktı. sonunda bu teşhis kondu. sık sık idrara çıkıyorum. biorezanansı yeni duydum. bu sık sık idrara çıkma hastalığını tamamen iyileştirir mi? doktorlar kesin tedavisi yok demişti.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Hem akupunktur hem biorezonansdan fayda sağlarsınız? bazen sadece bir blokaj açılması bile fayda sağlıyor. şifa diliyorum.

 • Parmak incinmesi

  Merhaba, bir hafta önce sol el yüzük parmağımı masaya çarptım. burkulmadır diye ciddiye almadım ama hala geçmedi. sabit tutunca acı yok ama tersine gerince ve yumruk yapınca acıyor. dayanılmaz bir acı yok ama ne yapmam lazım?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI

  Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI

  Sayın sinem hanım, parmak için bir röntgen filmi aldirmanız uygun olur. durumunuza göre doktorunuz ne yapacağınızı söyler. acil şifalar dilerim.

 • Sutum yetiyor mudur

  Sutum yetiyormudur merhabalar. bebegim 2 aylık. cok fazla gaz cikariyor ve kokuku oluyor. gaz cikarirken agliyor. 5-6 gun kaka yapmiyor. zeytinyag verdim. hatta fitil yaptim. cok az yapmisti. insanlar doymadigi icin kaka yapmiyor diyorlar. anne sutuyle besliyorum. doymasa huzursuz olmaz miydi. bird...

  Doktor Cevabı:
  Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI

  Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI

  Sayın ayşe hanım, bebeğinizin büyümesi ve beslenmesinin yeterliliği kilo takibi ile anlaşılır. ebeniz veya çocuk doktorunuzdan bilgi almanız uygun olur. kabızlık için ayak tabanlarına masaj yapmanızı öneririm.

 • Hiv virüsü

  Merhaba hocam,korunmasız şüpheli ilişkimden 43 gün sonra anti hıv testi yaptırdım negatif çıktı bir daha test yaptırmama gerek varmıdır konuyu kapatabilirmiyim?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Sayın deniz doğan, bu konuyu enfeksiyon hastalıkları uzmanına sorarsanız çok daha doğru bir cevap alırsınız. iyi günler dilerim.