Ass. Dr. Seda Kanbağlı

Radyoloji - Burdur

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Mh., Yeni, Antalya Cad., 15030 Burdur Merkez/Burdur  Burdur
Burdur Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seda Kanbağlı Hakkında

Seda Kanbağlı Kimdir?

Ass. Dr. Seda Kanbağlı, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Seda Kanbağlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Seda Kanbağlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Seda Kanbağlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Seda Kanbağlı kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. S Kanbağlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Seda Kanbağlı için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. S Kanbağlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Seda Kanbağlı ile anlaşmalı?
Seda Kanbağlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Seda Kanbağlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Seda Kanbağlı Burdur Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Seda Kanbağlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Seda Kanbağlı Radyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Seda Kanbağlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Seda Kanbağlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Seda Kanbağlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. S Kanbağlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Seda Kanbağlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. S Kanbağlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.