Ass. Dr. Recep Yaver

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Tekirdağ

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10, Eskicami-Ortacami, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Özel Star Medica Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Recep Yaver Hakkında

Recep Yaver Kimdir?

Ass. Dr. Recep Yaver, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Recep Yaver, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Kartal Dr.lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.07.2010)

Recep Yaver Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tem..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

burada yorum olmamasi beni cok sasirtti. ozellikle yazmak istedim istanbuldan tasindigimizda neredeyse buradaki tum doktorlari gezdik bir sorun olursa napariz kime gotururuz diye. recep bey kadar tahminleri dogru cocugu yormayan bos yere asla ilac vermeyen gereksiz tahlil istemeyen bi doktor yok! isini severek yapmasinin yani sira nokta atisi yapar. cocugunuzu yormaz. zirt pirt hastahaneye cagirmaz. evde halledilebilir bisey ise ilacini soyler kremini soyler cocugu yormaz. diger doktorlar gibi ticaret yapmaz! buraya belki faydam olur diye yazmak istedim. ne derse odur. bunun yani sira 7/24 ilgilenir mesajlara mutlaka doner! ozetle emek veren isini para kazanmak icin degil faydali olmak adina da yapan bir doktor. tesekkur ederiz doktorumuz kuzeyin annesi. 13-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Recep Yaver tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.