Ass. Dr. Recep Ayhan

Dahiliye - İç Hastalıkları - Şırnak

Mhrs Randevu Al Değerlendir
Karşıyaka, 100. Yıl Cad., 65700 Gevaş/Van  Van
Van Gevaş Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhuriyet, 65570 Özalp/Van  Van
Van Özalp Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Recep Ayhan Hakkında

Recep Ayhan Kimdir?

Ass. Dr. Recep Ayhan, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Recep Ayhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 12.03.2014)

Recep Ayhan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Recep Ayhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Recep Ayhan kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. R Ayhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Recep Ayhan için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. R Ayhan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Recep Ayhan ile anlaşmalı?
Recep Ayhan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Recep Ayhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Recep Ayhan T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesiVan Gevaş Devlet HastanesiVan Özalp Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Recep Ayhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Recep Ayhan Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Recep Ayhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Recep Ayhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Recep Ayhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. R Ayhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Recep Ayhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. R Ayhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.