Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Numune Kampüsü, İnönü Mah., Maraş Cad., 61250 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nurdan Oruçoğlu Hakkında

Nurdan Oruçoğlu Kimdir?

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Nurdan Oruçoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nurdan Oruçoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. N Oruçoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. N Oruçoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nurdan Oruçoğlu ile anlaşmalı?
Nurdan Oruçoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. N Oruçoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Nurdan Oruçoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. N Oruçoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.