GY
Soru Sahibi
2 Mayıs 2021 03:52

Zor soru cevaplayamadık

Merhaba,şu anki evliliğim benim ikinci evliliğim . İlk evliliğimden bir oğlum var. Şu anki evliliğimdende 6 yaşında bir oğlum daha var. Büyük oğlum eşime abi diyor küçüğüm de bize soruyor abim babama neden abi diyor ?abimin babası kim ?nerde ? Dikkatini başka yere çekip ne cevap vericemi bilemediğimden sorulardan kaçıyorum. Babasınada soruyormuş o da cevaplayamamış. Sizden ricam bizi yönlendirmeniz lütfen nasıl ve ne zaman cevap verelim? Teşekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar öncelikle büyük oğlunuzun babasının farklı kişi olduğunu açıklayabilirsiniz çok detaya girmeden, yaşı gereği bunu merak etmesi ve sorgulaması güzel bir şey ki ortalama 7 yaşlardan sonra bekleriz böyle sorgulamaları o yüzden çok kapsamlı ve detaylı açıklama olmadıktan sonra rahat bir şekilde söyleyebilirsiniz.

5 Mayıs 2021 23:23
GY
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim.

7 Mayıs 2021 03:14

Ben teşekkür ederim

7 Mayıs 2021 09:44