ŞG
Soru Sahibi
6 Temmuz 2021 17:18

Yeme korkusu

Hocam kızım dort yasında yemek yemekten korkuyor sureklı kusmak aklına gelıyor abur cubur yerken sesı cıkmıyor yemek yedıremıyorum ac kalıyor canı bir yemek cekıyor bir iki kaşık aldıktan sonra kuscam diyip aglıyor yada cesıtlı bahanelerle sofradan kalkıyor bunun ıcın gelmek ıstıyoruz yardımcı olabılır mısınız bıze bu konuda ? Yuzyuze gelıp gorussek? Ve hocam siz ilaç yazabiliyor musunuz bu konuda?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, tabi ki de yüz yüze değerlendirme önemli hem gelişimsel hem de Ergoterapistimizle birlikte bütüncül bir değerlendirme yapılması gerekiyor randevu alırken bunu da dile getirirseniz arkadaşlarım size yardımcı olacaktır. İlaç yazmıyoruz bilginiz olsun.

6 Temmuz 2021 19:13