KE
Soru Sahibi
29 Temmuz 2021 14:03

Eğitim aşaması

Merhaba Hocam Benim 6 Yaşında İkizlerim var biri kız biri erkek bu yıl 1.ci sınıfa başlıyacaklar ikisini aynı sınıfa mı yoksa farklı sınıflara mı gönderelim çok kararsız kaldık herkes farklı şekilde yönlendiriyor sizin önerileriniz nedir ( bu yıl pandemiden dolayı anasınıfına gitmediler ) çocuklar için en sağlıklısı nedir cevap verirseniz sevinirim tşk ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu biraz daha mizaca ve karaktere bağlı bir soru aslında çocuklarınızı en iyi siz tanırsınız yan yana olduklarında kıskanma yarış olmadan mı öğrenme daha kolay yoksa ayrı kaldıklarında mı?

20 Ağustos 2021 09:13