OM
Soru Sahibi
9 Temmuz 2021 17:15

Her öğleden sonra uyku isteği

Hocam merhabalar 12 yaşındaki oğluma doktor kararıyla prozac başlandı 2 hafta önce ilacı zaten tek doz kullandığımız için doktor kararıyla direk kestik şu an oğlum öğleden sonra gece yeteri kadar uyumasına göre tekrar uyuyor bu bırakmaktan dolayı mı kaynaklanıyor ve ne zaman geçer sizin tavsiyeniz nedir

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar bir psikiyatri uzmanına danışmanızda yarar var. Benim alanıma ilaç girmiyor teşekkür ederim

12 Temmuz 2021 08:44