am
Soru Sahibi
12 Ağustos 2013 13:05

zayifligim

sayin ipek doktorum ben zayifligimdan sikayetim var boyun 1.85 kilo 65 hastaneye gittim doktor bey diyetisyene yonlendirdi yani hicbir vitamin eksikligim yokmus yeme konusunda cok yemek yiyorum kalorili besinlerde tuketiyorum pekmez olsun ceviz olsun 1 ayda marincap kullandim fakat bir faydasini gormedim sizce ne yapmaliyim bide marincap kilo aldiriyor mu

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Mahmur Bey; Doktorunuz doğru bir yönlendirme yapmış; mutlaka bir Diyetisyen ile yüzyüze görüşmenizi öneririm. Uzaktanm uzağa metabolizma hızınızı, vücut analizi ölçümlerinizi, vs ayrıntıları bilemeden diyet programı önermek sağlığınızı riske atabilir. Size önerim en ykaın zamanda bir Diyetisyen ile görüşmeniz ve 'kişiye özel diyet' uygulamanız. Sağlıklı günler diliyorum... Uzman Diyetisyen İpek AĞACA ÖZGER www.ipekagaca.com www.kisiyeozeldiyet.com

13 Ağustos 2013 10:08