KE
Soru Sahibi
17 Kasım 2010 11:19

iyi günler benim 32 aylık bir kızım var kilosu 12.300 boyu 91 cm kızımda ye

iyi günler benim 32 aylık bir kızım var kilosu *** *** ** boyu 91 cm kızımda yeme düzensizliği var bir öğün tam yese diğer öğünde yemiyor yada az yiyor.birde kesinlikle sebze yediremiyorum yazınızda yazdığınız bütün önerileri denedim ağzına alıp hemen geri tükürüyor aç bile bıraktım belki acıkınca yer diye ama yemedi.bu durumda ne yapabilirim. boyu ve kilosu normalmi sizce birde kızım sade süt içmiyor hep hazır paketteki meyveli sütlerden içiyor günde 2 adet bunların bi zararı olurmu? teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar uzaktan uzaga başka bir öneride bulunmam imkansız aslında. doktorunuzun önerisini de almanızı öneririm. belki bir pedagog ile görüşebilirsiniz. iyi gunler...

30 Kasım 2010 11:57