YF
Soru Sahibi
8 Ekim 2010 23:21

yüksek tansiyonun düşürülmesinde neler yapılır

İyi günler. Nar suyu Doğru nefes alma Ve su Bunlarla yüksek tansiyonun düşürülmesinde başarılı olunur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)

Yüksek tansiyon tanısının tıbbi kriterlere uygun olarak konmasından sonra nedeni ve sınıflandırması yapılır ardından tedaviye geçilir. Yukarıda belirttiklerinizin hiçbiri tedavide yer almamaktadır. Yüksek tansiyon özellikle uzun dönemde ciddi komplikasyonlara neden olan yaşam süresini kısaltan bir hastalıktır hekim kontrolü altında tedavi edilmelidir.

15 Ekim 2010 11:52