UE
Soru Sahibi
18 Eylül 2010 01:41

hocam iyi geceler daha önceden sorulmuş bir soru sanırım ama yine de sormak

hocam iyi geceler daha önceden sorulmuş bir soru sanırım ama yine de sormak istedim bağışlayın . Bu Bio tall adı verilen ilacın hiç mi etkisi yok kapanan büyüme hücrelerini tekrar aktif ettiğini ve 18-25 yaş arasında 3-5 cm büyüme gösterdiği söyleniyor. Asla bu tür şeylere inanan biri değilim ama yinede mümkün ise böyle birşey kullanmak isterim şimdiden teşekkür ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu ürünle ilgili bilimsel olarak gösterilmiş herhangi bir araştırmaya rastlamadım. Düşünsenize gerçek olsa ne kadar iyi olurdu herkez istediği kadar uzar bunu bulan bırakın kişi/kişiler ülke ihya olurdu. Kesinlikle önermem sağlıcakla

18 Eylül 2010 15:36