KM
Soru Sahibi
17 Ağustos 2021 13:21

Yetişkin Kediye Yavru Mama Verilmesi

Merhaba. Köydeki kedilerim için mama sipariş ettim fakat yalnış gönderilmiş. Yavru mama gönderilmiş. İade etme şansım yok. 2 si 1 yaşında diğeri ise 2 yaşında. Ve 2 tanesi yeni anne oldu. Sadece bu seferliğine yavru mama versem bir sorun teşkil eder mi? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Merve Hanim. Mama geçişleri çok onemlidir. Geçişlerde eski mamadan en az 3 gün %75 yeniden %25 sonraki 3 gün yarı yarıya ve sonraki 3 gün %75 yeni mama %25 eski mama ile dam ve tamamen yeni mama sonra g çiş yapmanızı öneririz. yemesinde sakınca yok eğer çok kilolu değillerse çünkü protein ve enerji kitten mama da her zaman yüksektir miktarını azaltarak en azından büyütebilirsiniz. Kilo almalarına dikkat edin. Saygılarımizla

17 Ağustos 2021 14:14