CN
Soru Sahibi
24 Ağustos 2021 13:28

Hastalık belirtileri

Merhaba hocam hayvanları seviyorum ama kuduz korkusundan yanaşamıyorum, size bilginizden yararlanmak istiyorum kuduz bir kedi nasıl belirti verir, kuduz belirtisi göstermeyen yemek yiyen bir kedi kuduz olur mu ne olur beni aydınlatın

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Nida Hanim, Öncelikle her kedi ve köpek kuduz olacak diye bir kaide yok eğer böyle bir durum olsaydı kuduzdan insan ölümleri ciddi sayılarda Media da söylenirdi. Ama kuduz riski tabiki her zaman az da olsa vardır. Hayvan sevgisinin önüne geçmesini istemiyorsanız asilarinizi yaptırarak gönül rahatligi ile sevebilirsiniz. Sizin anlama kısmına gelince de biraz zor tabi ki. Son evrelerinde İnsanlardan uzaklaşırlar ve su icemezler. Ama öncesinde normal davranışlar sergilemeye devam ederler. Saygılarımla

24 Ağustos 2021 14:15