EG
Soru Sahibi
14 Kasım 2012 13:27

Yenidoğan

Merhaba 5 aylık hamileyim, bebeğim için karyolasına takılacak dönencelerden almayı düşünüyorum. Bu tip oyuncakların herhangi bir zararı var mıdır? İlk 6 aylık dönem için alabileceğim oyuncaklar hakkında da bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Dönencenin olması çok ilk aylar için çok önemli değildir eğer çocuk çok fazla odaklanıp başka şeylere ilgi göstermezse kaldırın. Bu yaş döneminde bol renkli, ses çıkaran, eli ile tutabileceği parlak cisimler seçin. Zaten artık oyuncakların üstünde de yaş grupları yazıyor. Sevgiler, Nilçin Doyran Bengisu Uzman Pedagog

12 Aralık 2012 10:16