OM
Soru Sahibi
21 Kasım 2012 02:27

gece kaka yapıyor

Merhablar.. bebeğimiz 10 aylık.. günde 1 defa kakasını yapıyordu.. şimdi ise hem gündüz kakasını yapıyor ve alışılmadık derecede gece saat 2-3 gibi tekrar kakasını yapıp uykuyu bölüyor... bu durum normal midir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Sanırım yanlış uzmana sordunuz bir çocuk hekimine sormanız daha uygun. Sevgiler Nilçin Doyran Bengisu Uzman Pedagog

12 Aralık 2012 10:05