SB
Soru Sahibi
21 Ağustos 2017 20:05

Yeni doğmus kedi

Merhaba bahcemize kedi yavrularını bırakip gitmis tekrar gelmedi yavruları besliyoruz birinin ayağı morardı sisti bunun sebebi nedir veterinere götürmeli miyiz acil cevaplarsanız ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Travma yada bogulma nedeni ile sekillenmis olabilir. Travmaya bagli kirik veya catlak olabileceginide goz onunde bulundurmalisiniz ki Veteriner Hekime gostermeniz tabiki yavrumuzun hayatta kalabilmesi acisindan en dogru olani yapmis olacaksiniz.

22 Ağustos 2017 14:18