GS
Soru Sahibi
9 Ağustos 2018 23:57

Veteriner hekimlik hakkında

Merhaba ben üniversite tercihinde veteriner hekimligi dusunuyorum hayvanları seviyroum ve is olanakları maaş durumu nasıl sizce kusura bakmayin soracak kimseyi bulamadım.

2 cevap
Cevaplar (2)

Is olanaklari açısından Turkiye nin issizlik orani en dusuk meslek diye yazarsanız Veteriner Hekimlik çıkar maaş ise çalışacağınız alana gore degisir ama rakamlar diger mesleklere gore iyi seviyededir.

24 Ağustos 2018 10:24
GS
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim

24 Ağustos 2018 10:40

Rica ederim.

24 Ağustos 2018 10:57