DE
Soru Sahibi
28 Temmuz 2017 12:21

Uyku ve yemek problemi

Lutfen yardim edin oglum 2 bucuk yasinda ayagimda sallamadan kesinlikle uyumuyor uyandiginda benden baskasini istemiyor bi cok kez uylu egitimi denedim kesinlikle kabul etmiyor sadece mama iciyor yemege öcü hibi bakiyo sut cici bebe harici bir yemek corba yediremiyorum 6 aylikken herseyi yiyordu 1 2 ay icinde yememeye basladi hicbirsekilde alistiramiyorum istemiyo zorlamiyorumda ama bole ne kadar surucek napicam bilmiyorum cok inatci bir cocuk :(

1 cevap
Cevaplar (1)

Herhangi bir şekilde yutma ya da çiğnemeyle ilgili kaygı duyacağı bir şey yaşadı mı? Boğazına yemek kaçması, kusma vb

30 Temmuz 2017 22:03