AT
Soru Sahibi
11 Kasım 2018 14:54

Derin nefes cekme

Hakan bey merhabalar. 5.5 yaşındaki kızım anaokuluna gidiyor en başından beri sorun yok herşey harika kızım uyumlu sevecen bir çocuk... kafama takilan son 1 aydır kızım 5 dakikada bir derin nefes çekip hihhhh diye bırakıyor uzamana çocuk sağlığı uzmanına götürdüm psikolojik dedi pedegoga gidelim diyorum eşim tartışıyor benimle bisey yok çocukta diye .. hocam bunu neden yapıyor olabilir şöyle derince çekip hihhhh diye bırakıyor uyurken koşarken oynarken sorun yok gayet ritmik nefes alıyor....

1 cevap
Cevaplar (1)

Hekim kontrolünü yaptırdıysanız ve sorun yok dediyse; çocuğunuzu sürekli gözlemlemeyi bırakın :-) Onlar sandığımızdan daha güçlü varlıklar

11 Kasım 2018 16:34