ÜA
Soru Sahibi
24 Ocak 2021 14:19

Tuvalet eğitiminde geri donus

Merhaba kızım 26 aylık 2 ay önce tuvalet eğitimine başladık hazır görünüyordu bezi kirlendiginde arada bir söylüyordu 2 saatten fazla kuru kaliyordu. Eğitimin 3. Gününden itibaren tuvaletini söylemeye başladı ancak hıc düzenli gitmedi hep geri dönüşler yasiyoruz. 3 gün söylerse sonrasında 3-5gun hıc söylemiyor bu süreçte de biz tuvalete götürmek istediğimizde kesinlikle istemiyordu. Sonra tekrar ara ara kendi söylüyordu. En uzun 10 gün kendi söyledi hatta bize söylemeden lazimligina kendisi oturmaya başladı fakat sonra yine hep altına yapmaya başladı. Belki ilgisini çeker büyüdüğünü hissettirir diye normal tuvalete adaptörle oturtmaya başladık 2-3 gün gitti şimdi orayada gitmiyor.çok uzun saatler çişini tutmaya başladı altına kacirincada sinirleniyor agliyor. Ne yapmak gerekir 2 ayın sonunda tekrar beze dönmek hatalı mı olur yoksa bir süre unutturup rahatlatirmı onu ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Tuvalet eğitimne başladıysanız tekrar beze dönüş süreci baltalayacaktır. Biraz sabrederseniz her şey yoluna girer. saygılarımla,

24 Ocak 2021 15:31