SG
Soru Sahibi
17 Ağustos 2016 00:26

UYKU SORUNU

MERHABA HOCAM 2.5 YAŞINDA BİR OĞLUM VAR. DOĞDUĞUNDAN BERİ KESİNLİKLE KENDİ UYUMUYOR. GECELERİ 2DE UYUTMAK İÇİN DAHİ AKLA KARAYI SEÇİYORUZ. BEBEK ARABASINA KOYUP GETİR GÖTÜR YAPARAK UYUTUYORUZ. BUNA RAGMEN UYUTABİLME SANSIMIZ GECE 2 LERİ BULUYOR. BU ŞEKİLDE UYUDUGU İÇİN SABAHLARI 10.30 DA UYANIYOR. ÖĞLEN İSE 14.30* 16.30 ARASI UYUYOR. BİZ UYANDIRMASAK KENDİ UYANMIYOR. EŞİMDE BENDE ÇALIŞIYORUZ VE PERİŞAN DURUMDAYIZ. BİR KAÇ KEZ PEDAGOGA GÖTÜRDÜM. ERKEN UYANDIRIN GERE BIRAKIN AĞLASIN UYKU EĞİTİMİ VERİN DEDİ. FAKAT 2 SAAT SUSMAKSIZIN AĞLAMASINA RAGMEN KENDİ KESİNLİKLE UYUMADI HOCAM. BEDENSEL GELİŞİMİ NORMAL. ZİHİNSEL GELİŞİMİNDE İSE., 6 AYLIKTAN İTİBAREN KELİMELER TAKLİTLER BAŞLADI. 1 YAŞINDA BİZLER GİBİ KONUSUYORDU. ŞUAN İSE DÜNYA SORUNLARINI OTURUP SİZLE TARTIŞABİLİR. TV TABLET UZAK TUTUYORUZ. BUNLARA İLGİSİ ZATEN YOK .SÜREKLİ KİTAP OKUYUP, YAPBOZ YAPMAK İSTİYOR. NE ÖNERİRSİNİZ HOCAM. UYKUSUZLUK İŞ GÜCÜMÜZÜDE ETKİLER OLDU. YARDIMINIZI BEKLERİM.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu konuda birebir bir pedagogtan gerek siz gerek çocuğunuz yardım almalısınız. Uygun bir pedagojik planlamayla rahata kavuşursunuz.

7 Eylül 2016 12:47