DZ
Soru Sahibi
28 Ocak 2021 02:02

Uyku problemi,bağlılık,kaygı,kendini yetersiz hissetme,takıntı,korku

İyi günler Emre bey, kardeşim geceleri çok zor uykuya dalıyor, sürekli bize sorular soruyor 10 yaşında olmasına rağmen tek başına uyuyamıyor, uyuyabilmesi için birimizin uyanık olduğunu bilmesi gerekiyor ve biz nasıl yaklaşırsak yaklaşalım bir türlü bunu aşamıyor.Büyümeye başladığı için durumu farkına varıp değişmem lazım veya ben normal değilim tarzında konuşup kendini gün geçtikçe daha kötü hissediyor bu konuda.Nasıl yaklaşacağımız, bu takıntılarını yenmek için ne yapacağımızı bilmiyoruz.Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar, öncelikle derin bir konu önerisel olarak verilecek hiç bir çözüm sizinle uyum sağlanacağı bilinmez o yüzden profesyonel bir destek almınızı tavsiye ederim.

28 Ocak 2021 11:48